Jeśli chcesz mieć piękny trawnik, ale nie masz czasu na koszenie, to masz nas.

Trawa z rolki

Marzysz o pięknym zielonym obszarze trawiastym, który będzie wizytówką Twojego ogrodu i domu? Doskonałym rozwiązaniem jest np. trawa z rolki –  zakładanie takich trawników na terenie Opola i okolic oferuje nasza firma. Idealnie wkomponujemy go w miejsce, które nam wskażesz. Co zyskujesz? Natychmiastowy efekt, czyli piękny i wyjątkowo gesty zielony dywan! Murawa od razu po ułożeniu prezentuje się niezwykle estetycznie i jest równa. Musisz jedynie pamiętać, aby przez kilka tygodni unikać jej intensywnego deptania i nie kosić – musisz poczekać, aż trawa z rolki dobrze ukorzeni się w gruncie. Ponadto darń w rolce przytłumia chwasty i nie pozwala im się rozwinąć. Zaletą tego rozwiązania jest także to, że trawę z rolki można zakładać przez cały sezon wegetacyjny, czyli od maja do listopada.

Jeśli zależy Ci na tradycyjnej murawie z siewu, również możemy się tym zająć! Sianie wykonujemy od kwietnia do końca września. Oba sposoby zakładania przydomowych trawników różnią się nie tylko metodą wykonania, ale i ceną. Oprócz tego na terenie Opola i okolic oferujemy profesjonalne usługi koszenia, a także roboty koszące renomowanej marki Ambrogio.

Kompleksowa pielęgnacja trawników

a) koszenie abonamentowe
Prowadzimy abonamentowe koszenia, chcesz mieć piękny trawnik, ale nie masz czasu na koszenie? Będziemy raz w tygodniu z naszą maszyną, żeby trawnik był zawsze gotowy na przyjęcie gości i pięknie wyglądał. Dodatkowo robimy opryski przeciw chwastom dwuliściennym oraz nawozimy trawniki żeby był jeszcze ładniejszy

 

b) koszenie kosą spalinową
Posiadasz duży przemysłowy trawnik, teren pod budowę, łąkę czy jakiś teren na którym jest wysoka trawa i jest potrzeba skoszenia jej kosą spalinową to dobrze trafiłeś, zrobimy to za Ciebie

 

W naszej ofercie specjalizujemy się również w zakładaniu i modernizacji trawników

 

a) trawnik siany

Przygotowanie podłoża, usunięcie starej darni, rozplantowanie ziemi czy usunięcie chwastów manualne lub chemiczne, a na koniec zasianie trawy wraz z nawozem.

 

b) trawnik z rolki
Chcesz cieszyć się od razu piękną, gęstą trawą to rozwiązaniem będzie trawa z rolki. Przygotujemy podłoże i rozłożymy piękny trawnik abyś na koniec dnia mógł spacerować po swoim trawniku.

 

c) zabiegi pielęgnacyjne

 

Prowadzimy zabiegi pielęgnacyjne takie jak:

  • Wertykulacja
  • Aeracja
  • Piaskowanie
  • Wapnowanie
  • Nawożenie

Zakładanie trawników z rolki i sianych to usługi, które wykonujemy dla klientów indywidualnych oraz firm czy instytucji z terenu Opola i okolic. Zielony dywan jest nie tylko idealnym tłem dla roślinności, ale także może być doskonałym miejscem do wypoczynku, zabawy czy organizacji ogrodowych przyjęć. Dodatkowo murawa zwiększa wilgotność powietrza oraz obniża jego temperaturę latem.

Jeśli nie masz czasu, aby zająć się przygotowaniem miejsca do posiania trawy i samym siewem, chętnie Cię w tym wyręczymy, podobnie jak w jej kompleksowej pielęgnacji!

Trawa z rolki Opole