Masz już system podlewania, ale potrzebujesz go zmodernizować lub naprawić? Dobrze trafiłeś.

Chcesz profesjonalnie rozwiązać kwestię konieczności regularnego podlewania trawnika, roślin czy warzyw, które rosną wokół Twojego domu lub firmy? Zdecyduj się na bardzo wygodny sposób, jakim jest automatyczne nawadnianie ogrodów! Systemy montujemy na terenie Opola i okolic, świadcząc usługi zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wybierając ten sposób regularnego zasilania w wodę zielonego terenu, masz pewność, że Twój ogród jest odpowiednio nawodniony, a do tego nie musisz się tym martwić np. wtedy, gdy planujesz dłuższy wyjazd urlopowy. Specjalistyczny sterownik czuwa nad pracą wszystkich urządzeń.

Inwestując w nowoczesny system do automatycznego nawadniania ogrodu, możesz wybrać jedną z trzech form podlewania, które realizowane jest za pomocą:

    • zraszaczy,
    • mikrozraszaczy,
    • linii kroplujących

Zanim założymy system, dokładnie sprawdzamy rozmieszczenie roślin oraz gatunki, jakie będą podlewane. Na tej podstawie dobieramy najlepszy system nawadniania ogrodu i odpowiednio go programujemy. Montaż, wykonywany jest na podstawie wcześniej przygotowanego przez nas projektu, a jego realizacją zajmują się doświadczeni pracownicy.

Co zyskujesz, decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy na terenie Opola i okolic? Przede wszystkim możesz efektywnie gospodarować zasobami wodnymi w ogródku. Dzięki np. sterownikom i czujnikom deszczu nastawiasz różne czasy podlewania. Korzystając z takiej instalacji, zyskujesz blisko 50-procentową oszczędność wody w stosunku do tradycyjnych metod. Twój trawnik jest też lepiej (równomiernie) podlewany.

Konserwacja i modernizacja systemów nawadniania ogrodów

Masz już system nawadniania, ale potrzebujesz go zmodernizować lub naprawić? Dobrze trafiłeś, gdyż oferujemy:
a) wykonanie instalacji
Wykonujemy kompletne instalacje podlewania ogrodów od spisu z natury przez projekt po kompleksowe wykonanie. Budujemy systemy na nowo zakładanych ogrodach, a także na już istniejących. Pracujemy na systemach dwóch wiodących marek Hunter oraz RainBird. Po naszych pracach zostają niewielkie ślady, które po ok. 3 tygodniach całkowicie znikają i od tej pory można się cieszyć pięknym podlanym ogrodem.
b) modernizacja istniejących systemów
Masz już system podlewania, ale potrzebujesz go zmodernizować lub naprawić? Dobrze trafiłeś. Wykonujemy takie usługi w Opolu oraz okolicach dostosowując się do produktów, które już są zamontowane.